Wymiana baterii w iPhone

Niestety z biegiem czasu każda elektronika ulega mniejszemu lub większemu zużyciu. Chcąc przedłużyć żywotność swojego ulubionego sprzętu, bardzo często konieczna jest wymiana jego poszczególnych elementów. Zdarza się tak także w przypadku telefonów komórkowych marki Apple oraz ich baterii. Z upływem lat bateria ulega degeneracji i nie jest już tak pojemna, jak była na początku. Na całe szczęście wymiana baterii w telefonach iPhone jest w tej chwili bezproblemowa i w krótkim czasie można przywrócić pełną sprawność oraz pojemność baterii.

Wymiana baterii iPhone - Jakie modele można wymienić w iClinica.pl?

Zastanawiając się nad wymianą baterii w swoim iPhone, z całą pewnością w pierwszej kolejności należy sprawdzić, które z modeli w ogóle ulegają wymianie. Bez problemu będzie więc można wymienić baterię w modelach od iPhone 6S w górę. Oznacza to więc, iż zmienić ją można we wszystkich nieco nowszych modelach.

Ile kosztuje wymiana baterii w iPhone?

Cennik uzależniony jest od modelu telefonu komórkowego, dlatego też warto zapoznać się z nim, uwzględniając posiadany model. Oczywiście najtańszą usługą wymiany baterii jest ta w najstarszym oferowanym modelu, czyli w iPhonie serii 5, 5s, 5c. Cała usługa kosztuje wtedy 139 złotych i jest to jedna z najkorzystniejszych cen na rynku! W przypadku iPhone 7 będzie to już kwota wysokości 159 złotych, ale często trafić można na korzystną promocję i zaoszczędzić tym samym kilkadziesiąt złotych. Natomiast stała opłata za wymianę baterii w iPhone 8 to 199 złotych, ale i tutaj obserwować należy ewentualne promocje. Koszt usługi wymiany baterii obejmuje kompleksowe sprawdzenie urządzenia, naprawę wraz z oryginalnym częściami oraz gwarancję do 6 miesięcy.

Najczęściej zadawane pytania w przypadku wymiany baterii w telefonach iPhone

iClinica szanuje czas swoich klientów i dlatego robi wszystko, aby czas oczekiwania był jak najkrótszy. W przypadku wymiany baterii bardzo często jest to jedynie pół godziny! Czas realizacji to jedna z rzeczy, która wyróżnia iClinicę na tle innych serwisów.
Tak, okres gwarancji obejmuje aż pół roku i w tym czasie można skorzystać z darmowej diagnozy, jeśli w międzyczasie ponownie pojawiły się problemy z baterią.
Bardzo istotne jest podkreślenie, iż przy wymianie baterii używane są jedynie w pełni oryginalne części. To dlatego telefon komórkowy odzyskuje 100% sprawności i klient, płacąc za wykonaną usługę, ma całkowitą pewność, iż naprawa została wykonana solidnie, a telefon znów będzie działał tak dobrze, jak miało to miejsce na początku.