Wymiana głośnika iPhone

Każdy użytkownik iPhone’a ceni sobie jego wygląd i świetną jakość odtwarzanego dźwięku. Może się jednak zdarzyć, że głośnik naszego telefonu ulegnie uszkodzeniu. Wtedy, z uwagi na delikatny charakter naprawy, warto skontaktować się z dobrym i zaufanym serwisem, który w szybki i profesjonalny sposób zajmie się naprawą sprzętu.

iClinica to profesjonaliści, którzy od 2009 roku łączą wiedzę z pasją. Dbamy o najwyższą jakość usług i zadowolenie Klienta. Zajmujemy się naprawą praktycznie wszystkich telefonów firmy Apple od czwartej generacji. Niezależnie od specyfikacji technicznej, możesz oddać urządzenie w nasze ręce. W szybki i sprawny sposób zweryfikujemy przyczynę awarii i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Proponujemy Państwu również konkurencyjne ceny. Zależą one od zakresu wykonywanej pracy oraz modelu naprawianego telefonu. Pełny cennik naszych usług zamieszczony jest na stronie internetowej. Przed przystąpieniem do pracy określimy precyzyjnie cenę każdej usługi.

Poza serwisowaniem iPhone’ów, zajmujemy się również ogólnym serwisem urządzeń firmy Apple (iPady, MacBooki).

Często zadawane pytania przez Klientów

Stawiamy na profesjonalizm oraz zadowolenie Klienta. Chcemy, aby nasze usługi były w pełni profesjonalne, a efekt długotrwały. Dlatego też w naszym serwisie wykorzystywane są jedynie oryginalne części najlepszej jakości, w które zaopatrują nas zaufani dostawcy.
Podstawą naszej działalności są zadowoleni Klienci. To oni są wyznacznikiem naszej jakości. Jesteśmy pewni, że każda usługa jaką wykonujemy jest na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, na każdą wykonaną naprawę udzielamy siedmiomiesięcznej, pisemnej gwarancji. Z uwagi na coraz większą liczbę naszych punktów (którą staramy się stale powiększać), serwisu i wymiany gwarancyjnej można dokonać w większości największych miast w Polsce oraz przez formularz on-line zamieszczony na naszej stronie.
Rozumiemy doskonale, że w natłoku obowiązków, wizyta w naszym oddziale może być utrudniona. Dlatego właśnie możliwe jest wykonanie naszej usługi na odległość. W pierwszej kolejności, należy skontaktować się z nami telefonicznie lub on-line, a następnie przesłać uszkodzony sprzęt do wybranego punktu. Po wstępnej diagnozie, telefonicznie lub mailowo opiszemy zakres koniecznej usługi oraz jej cenę. Naprawione urządzenie w bezpieczny i szybki sposób odsyłamy do właściciela.