Wymiana mikrofonu iPhone

Posiadając na własność iPhone trzeba być przygotowanym na to, że w pewnym momencie jego podzespoły mogą przestać działać. W takiej sytuacji należy zachować spokój oraz cierpliwość, udając się do profesjonalnego serwisu iPhone, którym jest iClinica. Jednym z najczęściej spotykanych problemów jest niedziałający mikrofon. To spore utrudnienie, ponieważ nie można wtedy swobodnie prowadzić rozmów z rodziną i znajomymi, a także korzystać z niektórych funkcji Google lub też łączyć się ze swoimi przyjaciółmi przez video rozmowy. Warto jak najszybciej go naprawić, lecz powinni się tym zająć doświadczeni specjaliści. Tacy właśnie są zatrudniani w serwisie iClinica.

Wymiana mikrofonu iPhone - Jakie modele naprawiamy?

Nasi specjaliści zajmują się naprawą różnorodnych modeli iPhone, zależnie od tego, z czym zwróci się po pomoc klient. Wymiana mikrofonu następuje w takich modelach iPhone jak:

  • iPhone 5S/SE
  • iPhone 6G
  • iPhone 6 Plus
  • iPhone 6S
  • iPhone 6S Plus
  • iPhone 7
  • iPhone 7 Plus
  • iPhone 8

Wszelkie szczegóły naprawy ustalane są na miejscu. Istnieje również szansa naprawy mikrofonu w innych modelach.

Wymiana mikrofonu iPhone - Cena, cennik. Ile kosztuje wymiana mikrofonu iPhone?

Klienci zwracający się do serwisu ze swoim problemem muszą zdawać sobie sprawę z tego, iż wymiana mikrofonu iPhone to dość drogie przedsięwzięcie. Wszystko zależne jest jednak od naprawianego modelu telefonu, dlatego cena waha się w granicach 90-300 złotych. Szczegółowe informacje dostarczą zainteresowanym specjaliści pracujący w serwisie. Ceny w naszym serwisie nie są jednak zbyt wygórowane, biorąc pod uwagę konkurencyjne stawki. Z dokładnym cennikiem można zapoznać się na stronie internetowej, zależnie od posiadanego modelu iPhone.

Problemy z mikrofonem nie zawsze wynikają z jego uszkodzenia. Otwory konstrukcyjne w obudowie potrafią się zabrudzić, wtedy dźwięk nie przepływa swobodnie, nie ma możliwości aby mikrofon mógł rejestrować dźwięki otoczenia. W takich przypadkach możemy pomóc i wyczyścić urządzenie, poprzez rozebranie go i wymianę elementów, które wymagają oczyszczenia. Zdecydowanie odradzamy wlewanie jakichkolwiek płynów w otwór mikrofonu czy dmuchanie sprężonym powietrzem, takie działanie może znacznie zwiększyć koszty, a jednocześnie uszkodzić więcej elementów w naszym smartphone.

Wymiana mikrofonu iPhone – Często zadawane pytania przez klientów

Oto trzy najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów, na które postaramy się odpowiedzieć:

Wymiana realizowana jest w najkrótszym możliwym czasie. Wiele zależy od rodzaju usterki oraz stopnia jej zaawansowania. Istnieje szansa, iż iPhone zostanie naprawiony w 30 minut. Zazwyczaj naprawa nie przekracza jednego dnia chyba, że mamy do czynienia z poważnymi przypadkami.
Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części. Nie bazujemy na żadnych podejrzanych zamiennikach, które mogłyby przestać działać po kilku dniach użytkowania.
Nasze naprawy obejmowane są gwarancjami. Na naprawiony sprzęt klienci mogą otrzymać nawet 7 miesięcy gwarancji.

Jak widać skorzystanie z oferty serwisu iClinica to bardzo dobre rozwiązanie, gdy ma się problem ze swoim urządzeniem i nie jest się w stanie wyeliminować go w pojedynkę.