Wymiana szybki iPhone - Jakie modele naprawiamy?

W naszym serwisie oferujemy profesjonalną wymianę szybki iPhone. Bez problemu możesz dokonać wymiany pękniętej lub uszkodzonej części ekranu. Główne powody, przez które iPhone trafia do serwisu to między innymi zbita szybka, nieprawidłowo spasowany ekran z szybą, brak elementów przedniego panelu oraz inny odcień wyświetlacza niżeli w oryginale. Naprawiamy modele takie jak: iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XR, iPhone XS Max, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5S / SE, iPhone 5C, iPhone 5, iPhone 4/4S.

Zapewniamy fachową obsługę i kompleksowe doradztwo. Oferujemy atrakcyjne ceny i liczne promocje.

Wymiana szybki w iPhone - Cena, cennik. Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone?

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Wedle Państwa oczekiwań jest możliwość skorzystania z darmowego kuriera, jeśli z jakichkolwiek powodów trudno jest się pojawić osobiście w jednym z naszych serwisów. Kurier w szybki i bezpieczny sposób dostarczy do nas Twoje urządzenie. Oferujemy szeroki zakres wykonywanych przez nas napraw. Wymiana szybki w iPhone waha się w granicach już od 169 zł do 1299 zł. Cena uzależniona jest przede wszystkim od modelu iPhona.

Warunkiem skorzystania z usługi jest przede wszystkim sprawny wyświetlacz LCD, gdyż panel dotykowy musi działać. Posiadanie oryginalnego wyświetlacza LCD także jest ważnym elementem, gdyż jeśli jest to tańszy zamiennik, to zapewne nie będzie można wymienić samej szybki bez wymiany LCD.

Najczęstsze zadawane pytania przez naszych konsumentów to:

Realizujemy naprawy w bardzo szybkim czasie nieprzekraczającym 30 - 40 minut. Urządzenie jest przez nas dodatkowo testowane przed jak i również po serwisie.
Oferujemy najdłuższą gwarancję na rynku, która wynosi aż 7 miesięcy, dzięki temu Twoje urządzenie jest odpowiednio zabezpieczone.
Do naprawy iPhona w naszym serwisie wykorzystujemy tylko i wyłącznie oryginalne podzespoły, które służą przez długi czas użytkowania.