Wymiana tylnego aparatu w telefonach iPhone

Niestety awarie się zdarzają. Technologia nigdy nie jest niezawodna, ale przy pomocy profesjonalistów, z całą pewnością można przywrócić ją do pełnej sprawności. Kluczowe jest jednak zdiagnozowanie problemu oraz fachowe podejście do sprawy, a takie na pewno mają pracownicy iClinici. Jedną z najczęstszych przypadłości w przypadku telefonów marki Apple jest problem z tylnym aparatem. Może on zostać uszkodzony na przykład podczas upadku telefonu ze znacznej wysokości. Na całe szczęście jego naprawa jest w pełni możliwa.

Wymiana tylnego aparatu w iPhone - Jakie modele obejmuje?

Wymiana tylnego aparatu jest możliwa w przypadku wszystkich nowszych telefonów, zaczynając od modelu 6S. Wymianą są objęte w takim razie modele: 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8 oraz 8 Plus. Warto przyjść ze swoim telefonem, gdy nie jest się już zadowolonym z jakości wykonywanych zdjęć lub aparat został uszkodzony w wypadku.

Wymiana tylnego aparatu w iPhone - Jak wygląda cennik usługi?

Oczywiście cena za wymianę zależna jest od rodzaju telefonu. Najniższa kwota obowiązuje za wymianę aparatu w telefonie 5S i jest to 250 złotych. W przypadku iPhone 7 jest to już 300 złotych, a oddając do naprawy iPhone 8, trzeba liczyć się z kosztami wysokości 399 złotych. Są to jedne z najniższych cen na polskim rynku, za którymi stoi fachowe i precyzyjne wykonanie oraz oryginalne części.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące usługi wymiany tylnego aparatu w telefonach marki Apple

Na pewno należy obserwować jakość wykonywanych zdjęć. Może bowiem okazać się, iż ich jakość uległa znaczącemu pogorszeniu. Za taki stan rzeczy, jak najbardziej może być odpowiedzialny uszkodzony aparat. Jeśli zdjęcia wydają się być zamglone, nie są już tak wyraziste, jak przedtem, są wręcz rozmazane, albo przy pomocy aparatu nie da się już uchwycić najdrobniejszych szczegółów, jest to jasny znak, iż tylny aparat wymaga szybkiej wymiany. Wymiana jest też niezbędna, jeśli aparat został uszkodzony mechanicznie, na przykład poprzez upadek z wysokości.
Serwis iClinica gwarantuje, iż wszystkie użyte akcesoria są w pełni oryginalne. Dzięki temu iPhone od razu po naprawie wraca do swojej sprawności, a klient otrzymuje sześciomiesięczną gwarancję na wymieniony element.
iClinica gwarantuje najszybszy czas wymiany! Specjaliści robią wszystko, aby zmieścić się w 30 minutach, ponieważ szanują czas i przywiązanie do telefonu swojego klienta.