Wymiana złącza ładowania iPhone

Profesjonalny serwis telefonów iPhone zajmuje się usuwaniem usterek różnego rodzaju, począwszy od niewielkich awarii, skończywszy na poważniejszych uszkodzeniach, wymagających wymiany kilku części. Wśród popularnych usterek, z jakimi zwracają się użytkownicy iPhonów, często pojawia się problem z nieprawidłowym działaniem złącza ładowania. Ile kosztuje jego naprawa? W jakich modelach można je wymienić?

Wymiana złącza ładowania iPhone - Jakie modele naprawiamy?

Wymiana złącza ładowania w iPhone jest realizowana w przypadku większości modeli, z jakimi zgłaszają się klienci serwisu. Naprawiane są zarówno starsze modele smartfonów Apple, jak iPhone 4, 5S i 5C, jak i nowsze iPhone’y 7, 8 oraz X. Dzięki temu do serwisu mogą zgłosić się wszystkie osoby, które korzystają z iPhone’ów i zauważą oznaki świadczące o konieczności naprawy złącza ładowania. Są nimi wszelkie trudności z naładowaniem akumulatora w smartfonie, na przykład brak ładowania po podłączeniu do ładowarki lub przerywanie ładowania po kilku minutach. Częstym przypadkiem jest również problem z podłączeniem kabla w złącze ładowania. Użytkownicy skarżą się na luźny kabel lub brak możliwości podłączenia kabla. Przyczyną jest zazwyczaj dostanie się do złącza kurzu, brudu, który w nim zalega.

Wymiana złącza ładowania iPhone – Cena, cennik. Ile kosztuje wymiana złącza ładowania iPhone?

Cena wymiany złącza ładowania iPhone jest zależna od modelu smartfona, z którym zgłasza się klient do serwisu. Cennik dla starszych urządzeń rozpoczyna się już od 150 złotych za kompleksową naprawę gniazda ładowania wraz z oryginalnymi częściami. W nowszych telefonach marki Apple usługa kosztuje więcej ze względu na wyższe ceny oryginalnych części do iPhone’ów 7, 8 lub X.

Wymiana złącza ładowania iPhone - Często zadawane pytania przez Klientów

Doświadczeni serwisanci wymieniają uszkodzone złącze ładowania iPhone w ciągu 30 minut. W zależności od potrzeb klienta i liczby smartfonów oczekujących na naprawę, usługa może być wykonana na poczekaniu lub do następnego dnia roboczego.
Tak, udzielamy gwarancji na wszystkie złącza ładowania, które wymieniamy w smartfonach produkowanych przez Apple. Nasza gwarancja obowiązuje przez okres 6 miesięcy od dnia wykonania naprawy.
Nowe złącze ładowania nie ma wpływu na długość pracy iPhone'a na baterii. Skrócenie długości pracy akumulatora jest spowodowane jego zwykłym zużyciem i nie jest związane z działaniem gniazda ładowania. Jeżeli po wymianie złącza ładowarki, iPhone nadal działa nieprawidłowo, rekomendujemy wykonanie wymiany akumulatora lub innej, ewentualnej naprawy.